Mám nadhled i hluboký vhled

S respektem a opravdovým zájmem vám naslouchám

Jsem life & byznys koučka podnikatelek, autorka meditací. Pomůžu vám najít vlastní cestu k výdělečnému podnikání s dostatkem energie a času pro sebe.

Kdo jsem?

  • Koučka a podporovatelka podnikatelek
    při online setkáních pomáhám nastavit směr a kroky k vašemu úspěchu a dotáhnout je do cíle
  • Autorka
    online meditací. Podporují úspěch, radost ze života a vaši jedinečnost
  • Koučka timemanagementu
    při online setkáních učím své klientky, jak stihnout vše, co potřebují a mít čas na sebe a svou rodinu
0
+
LET ZKUŠENOSTÍ
0
+
SPOKOJENÝCH KLIENTEK
0
+
AUTORSKÝCH MEDITACÍ

Proč se mnou?

Jsem komplexní. Co to znamená pro vás?

Umím se na vás a váš byznys podívat podprahově,                    s nadhledem i z různých úhlů pohledu a umožním to i vám.

Vystudovala jsem Byznys koučink, Koučink na změnu vnitřních programů omezujících váš úspěch (NLP), abych zjistila, jak v podnikání myslet snadno a jednoduše dojít do cíle.

I když jsem na začátku měla pocit, že nebudu mít odpověď ani na jednu otázku, umíte člověka velmi příjemným způsobem navést tam, kde má své "bolístky", umíte ho báječně naučit se s nima poprat. Uvědomíte si, že Vás Hanka jen příjemně vede k tomu, že si na svůj "problém" a jeho řešení přijdete sami.
Monika Nevečeřalováředitelka ve společnosti TianDe
Na koučinku s Hankou jsem si urovnala myšlenky. Vím, že to, co dělám, dělám dobře, budu dál následovat svou intuici a odbourám strach, který je moje brzda. Ale tohle všechno mi chybělo říct si nahlas. Toto setkání rozhodně nebylo poslední a já ti za něj moc děkuji!
Mgr. Míša OSVČ

To nejdůležitější proč se mnou?

Nahlédla jsem pod pokličku Dynamiky bohatství a Osobní jedinečnosti v podnikání, abych s vámi objevila páku vašeho bohatství.

Ale především jsem vše vyzkoušela ve své podnikatelské praxi - 20let obchod, 6let finanční poradenství, marketing- a zjistila, že to vážně funguje. Že cesta k bohatství, úspěchu a k tomu, co chcete, nemusí být krkolomná, ale klidná s dostatkem času pro sebe a rodinu. 

S kým jsem spolupracovala

Potřebujete se posunout

a získat nový vítr do plachet vašeho podnikání?

Napište mi na email balnarova.hana@seznam.cz a začneme na tom pracovat společně