Reference

Jsem nadšená! Neskutečně se mi ulevilo, mám radost a chuť dělat cokoliv a hlavně zvládnout cokoliv! Už dlouho jsem se necítila tak dobře. Přijde mi, že uvědomění, pochopení a přijetí má pro mě neskutečný význam a posun. Jsem plná úžasných pocitů a zvědavá na pokračování, co bude dál...? Díky
Věrka
Po Hančině koučinku věci začaly dávat smysl. Získala jsem "fajrplán" na své další kroky, které mám udělat. Došlo k hlubšímu pochopení a novým náhledům na situaci. Jak budu tvůj koučing doporučovat kamarádkám? Mám Tě ráda, měj se taky ráda a zajdi si k Hance na koučing, budeš pak víc zářit.
Jana
Téměř vždy si řeším odpovědi na své životní otázky a témata výhradně sama se sebou. Dostala jsem však příležitost v podobě vánočního dárku, absolvovat osobní koučink u Hanky Balnarové. Byla jsem velmi mile překvapena, jakým způsobem Hanka pracuje. Šikovně položenými otázkami mě vedla citlivým způsobem do takových hlubin mé duše, kde jsem naprosto jasně nacházela odpovědi na to, co je pro mne v dané chvíli nejdůležitější, čím se momentálně nezabývat a jaké priority řešit aktuálně. Celé sezení bylo vedeno v pohodové atmosféře, profesionálně a zároveň citlivě. Můj celkový dojem po ukončení naší schůzky byl velmi silný, očistný a dokonale nabíjející. Tento koučink doporučuji proto vyzkoušet každému, kdo přivítá uchopení daného tématu z více úhlů pohledů a ocení podprahovou práci na úrovni duše. Jako obrovský bonus pak vnímám i zpětnou duchovní vazbu, zprostředkovanou právě tímto vyjímečným koučinkem Hanky Balnarové.
Kája Utěšenáwww.studio-kiara.cz
Než jsem přišla k tobě na koučink, věděla jsem jen, že ve svém dosavadním životě potřebuji zase nějakou změnu. A to, že bude řeč o mně a budu se muset samozřejmě také přičinit, aby k nějaké změně došlo.:-) Mně konkrétně koučink pomohl k tomu, abych se rozhýbala a konečně začala dělat to, o čem už jsem delší dobu přemýšlela! A TO DÍKY TOBĚ, PROTOŽE JSI MNĚ K TOMU DÍKY SVÝM NEKONEČNÝM OTÁZKÁM DOTLAČILA!!!:-) Myslím to ale hezky a jsem ti za to vděčná! Svým dobrým kamarádkám ráda doporučím tvůj koučink. :-) Asi budu hovořit o svých pocitech, které jsem měla a které jsme spolu odhalily. A také o tom, že se cítím lépe, když vím, jak dojít díky jednotlivým krokům k výsledkům! A ty - koučka víš, jak na to, aby člověk k těm krokům došel ve své hlavě a to je důležité!
HelenaOSVČ
Děkuji, děkuji, děkujíííí.....že mi Vás vesmír přivedl do života. Máte kouzelný dar, kdy během našeho "sezení" umíte v člověku najít a probudit to krásné co v nás je :-). Ikdyž jsem na začátku měla pocit, že nebudu mít odpověď ani na jednu otázku, umíte člověka velmi příjemným způsobem navést tam, kde má své "bolístky", umíte ho báječně naučit se s nima poprat. A ten bonus uvědomění, jakým milým a příjemným způsobem jste mě nastavila k lásce k mému vnitřnímu dítěti.......k nezaplacení :-) P.S. Uvědomíte si, že Vás Hanka jen příjemně vede k tomu, že si na svůj "problém" a jeho řešení přijdete sami :-) Pokud jste ještě neabsolvovali sezení S Hankou, běžte do toho....už jen její hlas je lék na bolavou duši
Monika
Dostala jsem dárek. Dostala jsem krásnou schůzku s mou milou koučkou Haničkou Balnarovou. Rozvíjely jsme mé téma a najednou jsem si uvědomila, že dostávám daleko větší dar! Dostávám zpátky sama sebe! Hanička je prostě umělkyně, dokáže ze mně tak pěkně dostat věci, které tak dlouho spaly! Děkuji. Moc děkuji, za to, že mne životní cesty svedly s Hankou do kupy a že mohu s její pomocí v sobě utvářet svou vědomou ženu, plnit si sny a cítit se tak báječně a lehce. Je to nadzvedávačka! Jděte do toho! Nechte se probudit k vědomému životu!
Ladaučitelka
Moc děkuji za dnešní setkání. Upřímně jsem si před setkáním nedovedla představit, jak bude probíhat, co mám očekávat, o čem budeme hovořit. Byla jsem plná pochyb, jestli to byl dobrý krok. Byl to dobrý krok a jsem za to opravdu ráda! Všechny mé pochyby po skončení setkání byly pryč, bylo to pro mne obohacující, emotivní a pozitivní ve všech ohledech, ostatně zbytek dne byl díky tomu v pozitivním světle. Urovnala jsem si myšlenky, vím, že to co dělám, dělám dobře, budu dál následovat svou intuici a odbourám strach, který je moje brzda, ale tohle všechno mi chybělo říct si nahlas. Toto setkání rozhodně nebylo poslední a já ti za něj moc děkuji!
MíšaOSVČ
Ahoj Hani, moc děkuji za dnešní koučink. Mám pocit, že mám nalitou novou krev do žil a jsem nastartovaná pustit se znovu do práce nebo spíš do tvorby svého života. Objevit, že pro mě jsou nutností velké cíle, bylo svým způsobem překvapující a svým způsobem naprosto přirozené. To mám na práci s Tebou ráda, že ze mě vždycky "vykutáš", jak to vlastně v sobě reálně mám. Takže pak můžu dělat kroky, které jsou v souladu se mnou samotnou a když je respektuji, tak jsem to ještě víc já. S Tvým vedením to bývá raketová rychlost 🙂
Bára Z.Poradenství
Koučování jsem nikdy nezažila, zajímavá zkušenost, ve Vašem podání příjemná akce, od každého bych to já nevydržela :-), nevím jak pro koučku, pro běžný typ lidi nejsem standard, mam rada zahrnuti tři rovin (fyzická realita, pocitový a duchovní náhled), což jste báječně zabudovala, rozhodně bych doporučila lidem co si chtějí něco ujasnit, pro mě námět k přemýšlení a hledání cesty, co s objevenými informacemi, popsaný papír je nápovědou, děkuji za možnost a přeji příjemnou další práci v naplnění, tuším, že Vás to baví, s vděčností :-)
Monika Monička
Milá paní Hano.....vůbec jsem nevěděla, co mam od osobní konzultace očekávat.....pod vaším vedením jsem se o sobě dověděla a vytáhla a hlavně uvědomila spoustu věcí. Moc vám za to děkuji....a budu se snažit tyhle informace používat....ať je ze mne vědoma žena. Moc vám za to děkuji bylo to moc mile
Marta