Když se ženám neplní sny…Zjistěte skvělou vychytávku!

Chodí za mnou. Skvělé ženy, matky, milenky, čarodějky. Život před ně staví nové a nové situace, které musí řešit. Uvědomují si, že nežijí život takový, jaký doopravdy chtějí… něco jim chybí…nevěří, že by mohly žít ještě lépe. Že by skutečně mohly ŽÍT všechno, co uvnitř dříme a chce se prodrat už konečně na povrch.

Příkladem je klientka, která si přála životního partnera. Především chtěla, aby jí byl oporou v jejím podnikání a taky v životě. Aby měl dům a dokonce si vybrala i místo, na kterém by s ním chtěla bydlet. Všechno se jí splnilo….Jenže….něco jí chybí…přitažlivost, láska, skvělý sex a ten neopominutelný fakt, rozumět si jako lidé..

Jiné příběhy zažívám s ženami podnikatelkami. Chtějí vydělávat spoustu peněz. Ale co je to spousta? A když stanovíme částku, pak si neumí ani představit, že ta částka by jim přistávala na jejich účtu každý měsíc. A na co by ji pak použila?…A jejich výdělky v podnikání pak pokrývají pouze základní výdaje…

Obě jsou možná spokojené….ALE…

 

„V každém z nás dřímá zázračná síla uspořádat svůj život podle vlastních představ.“

 

Já sama jsem před lety takových ALE zažila více. Nevěděla jsem totiž, jak mám své přání nastavit, aby se mi skutečně splnilo to, co chci. Lehce a jednoduše. Co je pro mě to podstatné, co mě bude motivovat, co mi zároveň místo všech ALE přinese skvělý pocit radosti a spokojenosti do života.

 

JAK TEDY?

Chci napsat, že najít způsob, jak udělat ze sebe a svých klientek díky skvělým a silným přáním šťastné ženy, nebyl úplně jednoduchý. Studovala jsem v knihách, jezdila na kurzy osobního rozvoje, koučinku a meditací. Největší zlom nastal, když jsem navštívila seminář  o přáních spisovatele a „objednávatele“ Pierra Franckha. Předal nám své zkušenosti, pravidla i postupy, které fungují.

Dnes na svém semináři s meditací Žiju život svých snů a zářím učím, že to, co ženy skutečně potřebují, aby si začaly své sny naplňovat je vnitřní propojení přání s jejich nejdůležitějšími vnitřními hodnotami tj. to, co je pro nás skutečně důležité.

Tohle je vychytávka, při které by klientka, která hledala partnera, věděla hned při vytváření přání, že to nejdůležitější pro ni nebude partnerův dům, ale láska a přitažlivost. A dům si mohli například pořídit spolu.

A milé podnikatelky by věděly, že to, proč chtějí podnikáním vydělat spoustu peněz, je například pocit svobody, cestování a využívání jejich silných stránek a talentů.

Díky této vychytávce je mi dnes hezky… spokojeně žensky. Žiju život, o kterém se mi dříve opravdu snilo.

Mám skvělou práci, ve které rozvíjím má silná a naplňující přání a podporuji ženy v tom samém. Umím najít vlastní originální způsob řešení situací, které prožívám. Vím, jak nastavit svá přání, aby se mi skutečně plnilo to, co chci. Vím, co pro ně můžu udělat a cítím se u toho díky magickým meditacím v klidu a bezpečí, spojená sama se sebou.

Dnes žiju život svobodné naplněné podnikatelky, spokojené mámy dvou dětí a ženy, která si s radostí plní své sny o cestování a životě podle sebe.

Jsem tvůrkyní svého života. A tam, kde ještě nejsem (život nás stále učí), umím svými schopnostmi (hlubokou intuicí a expertními znalostmi- také dříve jen přání) odhalit příčinu a lehce a jednoduše vzlétnout opět ke svým snům.

 

„Úspěšně si přát znamená ochotu vpustit všechny zázraky do našeho života a věřit!!!“

Vychytávek jsem zaznamenala během svého pátracího období hodně. A chci se o ně s Vámi podělit, abyste i vy tvořily svůj život krásnější, spokojenější a radostnější. Abyste zkrátka ŽILY život, o kterém sníte a zářily v něm ženskostí.

Vytvořila jsem proto pro Vás seminář s magickou meditací Důvěra v život, kde vytáhnu z rukávu další skvělé vychytávky a společně je ukotvíme ve svém podvědomí.

Na prvním mém „vychytávkovém“ semináři jsem naučila více než 60 lidí, Jak žít život svých snů . Dnes pracuji více individuálně, abych pomohla osobněji proniknout lidem k jejich vlastním snům a přáním. A celý postup jsem rozšířila o vědomí ženskosti a jedinečnosti každé z Vás.

 

Další vychytávky  i magická meditace čekají na Vás…

 

PS: Těším se 🙂

 

Hana Balnarová
Autorka magických meditací a expert na intuitivní ženský koučink. Již více než 2500 žen podpořila na cestě za rozvojem jejich ženství a vědomého života. Pomáhá jim najít hluboký vnitřní klid a rychlé a funkční řešení situací, které prožívají. Více o Hance najdete zde >>
Komentáře
  • Získejte meditace ZDARMA Dívám se na sebe očima lásky

    která Vám přinese okamžitý odstup od situací, které prožíváte a láskyplný pohled na sebe sama

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Setkáme se na Facebooku: